Over de Olsberg Alegre Compact
Olsberg Alegre Compact
De originele klassieke betegelde houthaard van Olsberg voor een charmante, vriendelijke sfeer
Bijna iedereen weet dat, je gaat een kamer binnen en voelt je helemaal op je gemak. En je vraagt je af: wat geeft deze kamer zijn bijzonder uitnodigende stemming? Vaak zijn er natuurlijk verschillende componenten die harmonieus samenwerken om dit gastvrije effect te creëren, en soms speelt een hedendaagse geïnterpreteerde kachel de meest prominente rol. Je kunt een vergelijkbaar aangenaam charisma verwachten van deze prachtige betegelde open haard. Met zijn geheel glazen ruit is de ALEGRE COMPACT niet alleen gezellig en aantrekkelijk bij flikkerend vuur. Uitgerust met de modernste verbrandingstechnologie, biedt het ook veel praktische details, zoals het onderste front dat als een lade kan worden uitgetrokken.
Een geoptimaliseerde versie met technische rijpheid en een extra opslagmassa van 80 kg wordt aangeboden door de ALEGRE COMPACT POWERBLOC! U kunt dus genieten van een extra niveau van
verwarmingscomfort, zelfs wanneer de haard al lang uitgaat. De Alegre kan ook worden uitgebreid naar een verwarmingslandschap met de Olsberg-houtopbergvakken en een bank.
De Olsberg kachels bekijken
Kom de Olsberg kachels nu bekijken in ons Experience Center in Lunteren. De meeste modellen van Olsberg staan hier opgesteld. Ook hebben we hier zelfs verschillende modellen brandend opgesteld staan. Tot ziens!
Specificaties
Merk i | Olsberg |
---|---|
Model | Alegre Compact |
Brandstof i | Hout |
Vuurzicht i | Front |
Type kachel i | Vrijstaand |
Wel of geen afvoer i | Afvoer |
Materiaal i | Plaatstaal |
Kleur i | Zwart |
Kleur 2 | Wit |
Showroomstatus i | Niet opgesteld in showroom |
Gewicht i | 270kg |
Afmeting breedte i | 64.8 cm |
Afmeting hoogte i | 135.1 cm |
Afmeting diepte i | 44.15 cm |
Draaibaar i | Nee, deze kachel is niet draaibaar |
Achterwand i | Charmotte |
Nominaal vermogen i | 5 kW |
Minimaal vermogen i | 3 kW |
Maximaal vermogen i | 7 kW |
Rendement i | 80 % |
Rookgasafvoer (diameter) i | 150 millimeter |
Hart pijp hoogte i | 117.3 cm |
Bovenaansluiting i | Ja |
Achteraansluiting i | Ja |
Externe luchttoevoer i | 125 millimeter |
Energielabel i | A+ |
Extra
Keramische buitenkant verkijgbaar in de kleuren glanzend wit en latte | |
---|---|
OEC - Olsberg Efficiency Controller | + € 615 |
OEC - Olsberg Efficiency Controller Smart1 | + € 659 |
Houtvak | + € 381 |
Houten plank boven houtvak | + € 291 |
Uitgelichte specificaties
Front
Een fronthaard of -kachel heeft één venster en geeft en prachtig vooraanzicht op het vlammenspel.
Vrijstaand
Een vrijstaande kachel kunt u, afhankelijk van het rookafvoerkanaal, plaatsen waar u maar wilt.
Hout
Niks overtreft de sfeer van brandend hout. Knisperend geluid, prachtige vlammen en heerlijke warmte geven een complete beleving van nostalgische gezelligheid.
Niet opgesteld in showroom
Dit toestel staat helaas niet opgesteld in het HAVÉ Verwarming Experience Center. Neem contact op, wij verwijzen u graag door naar een dichtstbijzijnde haardenspeciaalzaak.
Vergelijkbare haarden
Op zoek naar de haard of kachel van uw dromen? Bezoek het Experience Center van HAVÉ Verwarming of bekijk alle houtkachels op onze website.