- Home
- Nieuws
Volop sfeer met revolutionaire elektrische haard!

Realistisch vlam- en rookeffect Opti-myst nu te zien in de showroom
Wanneer u onze showroom binnenloopt vallen ze direct op: Faber is erin geslaagd om elektrische sfeerhaarden te maken met een wel heel realistisch vlammenbeeld. Uiteraard is het complete assortiment in onze showroom te bewonderen. Modellen Gala Opti-myst, Hemmet Opti-myst en Jelling Opti-myst zorgen voor een driedimensionaal vlam- en rookeffect dat er van alle kanten uitziet alsof er een echt haardvuur brandt. Daarmee wordt tegemoet gekomen aan de voornaamste bedenking van mensen die wel de sfeer van een echte openhaard, maar niet het 'gedoe' ervan willen. Het zichtbare resultaat is verbluffend te noemen.
Opti-myst techniek
Het regelbare driedimensionele vlam- en rookeffect is van alle kanten realistisch. Dit wordt gecreerd door vijf lampen van 50 watt (12 volt) en twee verdampers. Vanuit een waterreservoir van 1,3 liter (goed voor 8 tot 10 uur 'branden') komt ultrafijne waterdamp vrij. Via het lichteffect van de vijf lampen op de waterdamp wordt de illusie van echte vlammen gewekt. Aangezien 90% van de huizen in Nederland een te droog leefklimaat heeft, is deze damp niet schadelijk, maar draagt juist een beetje bij aan de verbetering van de
vochthuishouding in de woning.
Praktisch
en gebruiksvriendelijk
In tegenstelling tot bio-ethanol of gelhaarden komt er geen as, stof of verbrandingslucht vrij. De haarden zijn gebruiksvriendelijk en de installatie kan zonder hak- of breekwerk plaatsvinden: plug & play!

















